شرکت بانیان امید,banian omid company,banian omid,بانیان امید

برگزاري نمايشگاه بین المللی فعاليتي كاملا تخصصي است كه دانش ،‌تجربه و تكنولو‍ژي مناسب خود را مي طلبد. خوشحاليم كه شرکت بانیان امید با بيش از 25 سال فعاليت دراين صنعت اين امكان را فراهم كرده تا با شناخت خواسته ها و نيازهاي مشتريان ، آگاهي از دانش روز، دسترسي به بهترين نيروي انساني وبهره برداري از مناسب ترين امكانات فني قادر به ارائه خدمات تخصصي به مشتريان خود باشد.

ویدئو معرفی شرکت برنامه ریزی و نمایشگاهی بانیان امید

برخی از نمایشگاه های برگزارشده توسط شرکت بانیان امید:

- نمایشگاه بین المللی توانمندی های صنعت خودرو ایران

- نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

- نمایشگاه بین المللی رنگ،‌رزین، پوششهای صنعتی، مواد کامپوزیت و صنعت آبکاری

- نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل

- نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه

- نمایشگاه بین المللی صنعت ساخت و ساز

- نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ)

- نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی

- نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی

- نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی، دارویی و خدمات سلامت

- نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات

- نمایشگاه بین المللی توریست

- نمایشگاه بین المللی لجستیک،‌ زنجیره تأمین و توزیع

- نمایشگاه بین المللی آموزش و پژوهش

- نمایشگاه بین المللی تجهیزات صوتی و تصویری

- نمایشگاه بین المللی علوم زمین

ضوابط و مقررات شرکت های برگزارکننده نمایشگاه :

1-  شرکت های برگزار کننده ملزم به دریافت تاییدیه رسمی از نهادهای اجرایی همانند ، وزارت صنعت و معدن و تجارت ، اتاق بازرگانی و صنایع معدنی و کشاورزی می باشند .

2-  پیشنهاد برگزاری نمایشگاه ها الزاماً باید بصورت رسمی و از سازمان توسعه تجارت باشد و در نهایت برگزاری نمایشگاههای بین المللی در ایران بدون موافقت و تأیید شرکت نمایشگاههای بین المللی ایران اجرایی نمی باشند .

با توجه به مطالب فوق شرکت های برگزارکننده نمایشگاه بین المللی بر اساس تجربه ، امکانات ، دانش و قابلیت هایشان مورد بررسی قرار می گیرند .

مجوز UFI شرکت بانیان امید :

Banian-Ufi

سوابق مديريت شركت بانیان امید

شرکت برنامه ریزی و نمایشگاهی بانیان امید درسال 1380 به وسیله گروهی بنیان نهاده شد که از سال ها تجربه فعالیت در زمنیه های مختلف صنعت نمایشگاهی برخوردار بودند. شرکت برگزار کننده نمایشگاه های بین المللی
آغاز فعالیت مديريت شركت برنامه ریزی و نمایشگاهی بانیان امید در این صنعت به سال 1364 برمي گردد. ایشان طی دوره دو ساله در مرکز مدیریت و برنامه ریزی نمایشگاهی میلاد ( مستقر در مركز دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران) موفق به برگزاری 22 نمایشگاه بین المللی شده اند. این شرکت تنها شرکتی است که در ایران موفق به برگزاری این تعداد نمایشگاه طی دوره 2 ساله گردیده است.
تاسيس شركت بانيان اميد با هدف ارائه خدمات نوين در صنعت نمايشگاهي  به وسيله  سياست گذاري مستقل و ايجاد كانوني براي جذب و جلب همكاري نيروهاي متخصص و با تجربه - كه داراي عزم راسخ برای حضور فعال و ثمر بخش دراین صنعت و ارتقاء‌ سطح خدمات آن مي باشند انجام شد .
خوشبختانه كميت و كيفيت نمایشگاه هایی که شرکت طی سال ها متولی برگزاری آنها بوده است و همچنین همکاری مستمرو سازنده با شرکت ها و گروه های همکار ومشتریان، این نوید را می دهد که شرکت در حصول به اهداف خود موفق بوده است. شرکت برگزار کننده 

گروه بانیان امید به عنوان اولین و بدون تردید گسترده ترین شرکت ایرانی در زمینه خدمات نمایشگاه های داخلی و بین المللی می باشد . این گروه فعالیت خود را به صورت رسمی از سال 1381 یعنی حدود دو دهه پیش آغاز نموده که در این مدت دستاورد های بسیار زیادی در زمینه پروژه های دولتی و خصوصی بدست آورده است . امروزه این دستاورد ها و تجربیات با ارزش، گروه بانیان امید را به یکی از حرفه ای ترین گروه ها در صنعت نمایشگاهی کشور تبدیل کرده است.

شرکت بانیان امید همواره تلاش نموده که بتواند امور گسترده و متفاوت در زمینه خدمات نمایشگاهی را توسط گروه های متمرکز و پویا تحت مدیریت کلان به ثمر رساند. ایران استند دیزاین برند شناخته شده بانیان امید در زمینه غرفه سازی بوده که همواره توانسته طی 3 دهفه اخیر افتخارات زیادی را برای این مجموعه بدست آورد. واحد غرفه سازی شرکت بانیان امید (ایران استند دیزاین) با تمرکز به خلاقیت، نوآوری، کیفیت و موکداً کیفیت توانسته درصد قابل توجهی از رضایت مشتری را جذب نماید.

خدمات شرکت بانیان امید

شركت بانیان امید داراي تجربه و نيروي متخصص براي ارائه  پنج گروه اصلی از خدمات نمايشگاهي مي باشد:

ساخت و اداره اماکن نمایشگاهی
مدیریت و برگزاری نمایشگاه
طراحي وآرايش فضاي نمايشگاهي
تولید سیستم پیش ساخته نمایشگاهی
انجام كليه خدمات نمایشگاهی

پروفایل شرکت بانیان امید برگزارکننده نمایشگاه بین المللی تهران