ششمین نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات ایران

این نمایشگاه که با حضور و مشارکت شرکت‌های مختلف ساختمانی، انبوه سازان، تعاونی های مسکن، مشاوران مسکن و طراحان و مهندسان برگزار می‌شود، در دو دور برگزاری خود سعی کرده است تا جدیدترین طرح‌ها و برنامه‌های ساختمانی در زمینه های انبوه سازی، سبک سازی و مقاوم سازی، بازسازی بافت‌های فرسوده و نوین ترین سیستم‌های ساخت و ساز را ارائه و در معرض دید علاقه‌مندان قرار دهد. این اطلاعات محمل خوبی برای ارشاد، مشاوره و راهنمایی مردم است. این یک گام مثبت در جهت فرهنگسازی و ارائه الگوی مطلوب زندگی ایرانی است.

وظیفه ما این است که با آسیب شناسی دو دوره گذشته، اینبار بهترین و مناسب ترین فرصت ها را بوجود آوریم.ما خواهیم توانست با ارائه و معرفی بهترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه زمین، مسکن و ساخت و ساز، شرایطی برای عرضه‌ مطلوب املاک با امکان ارزیابی و مقایسه‌ بهتر را بوجود آوریم و در جهت ثبات بازار و رشد مطلوب آن که به نفع همگان است گام برداریم.

این نمایشگاه علی رغم ایجاد رونق و ثبات خواهد توانست ه نشاط صنفی و اجتماعی نیز بیانجامد . نشاطی که منشعب از اعتمادسازی در این مکان است. همه می توانند با لایه های زیرین سیاست گذاری ها و همچنین خدمات موجود در این عرصه از نزدیک آشنا شده و در نحوه اصلاح و تعدیل سیاستها و انتخاب امکانات و تجهیزات دخیل باشند. ما تخصص های خود را در معرض قضاوت عمومی می گذاریم و همین امر منجر به شفاف سازی و اعتمادسازی عمومی می شود.

نه تنها مردم که تصمیم سازان و مجریان و ناظران در سه قوه کشور خواهند توانست در این نمایشگاه به اطلاعات کافی و آخرین دستاوردها، روش ها و طرح های جدید ساخت و ساز، سبک سازی و مقاوم سازی ، بازسازی بافت های فرسوده ، محیط های ایده پردازی و مشاوره و بازاریابی و برندسازی ساخت و ساز دست پیدا کنند.

کار ما این است که فضا و مکان مناسب را بوجود آوریم تا کلیه دست اندرکاران املاک کشور آنچه در چنته دارند را بروز داده و روش های فروش و یا تامین تجهیزات لازم برای عرضه واحدهای مسکونی را با استانداردهای مناسب جهانی ارائه کنند. ما برندهای مناسب را در نزد افکار عمومی اشاعه می دهیم و آنان از نزدیک خواهند توانست بدون واسطه ما را محک بزنند. ما می خواهیم از وضعیت موجود به سمت وضعیت مطلوب حرکت کنیم. ما در حوزه تخصصی خود مسئولیم و برای همین هم تمام تلاش خود را در جهت برگزاری هر چه شکوهمندتر نمایشگاه بکار می گیریم.

واقعیت این است که در نمایشگاه املاک ایران، مهندسان، سازندگان، طراحان ، مشاوران ساختمانی ، مشاوران املاک و تعاونی های ساختمانی اقدام به فرهنگسازی مناسب و مطابق با اهداف بلند مدت، میان مدت و کوتاه مدت برنامه توسعه در نظام مقدس جمهوری اسلامی می کنند و این موضوع را باید به فال نیک گرفت. ما نقش پیشقراولان توسعه و آبادانی را داریم و نمایشگاه فرصت مناسبی برای اثبات این مدعاست.

برگزاری نشست‌های مختلف علمی تخصصی درباره مسائل مختلف از جمله سبک سازی و مقاوم سازی، سیستم های سرمایشی و گرمایشی و نماسازی، برندسازی، مدیریت بازاریابی و فروش و برخی دیگر از برنامه های این نمایشگاه خواهد بو د.

ما از حداقل زمان، حداکثر استفاده را خواهیم برد، اگر همه دست به دست هم دهیم و با انجام یک حرکت مشارکتی، نمایشگاه امسال را به انجام برسانیم.نمایشگاهی شفاف، رقابتی و مردمی!

کانال تلگرام رسمی نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلاتTelegramIcon

نام نمایشگاه

ششمین نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات

 

زمان

3 الی 6 دی ماه 1397

مکان

محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

مجری

اتحادیه صنف مشاورین املاک تهران

شرکت برنامه ریزی و نمایشگاهی بانیان امید

تلفکس مجری

02174501000 (30 خط)

آدرس مجری

تهران ، محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ایران، ورودی شرقی سالن ملل (سالن 5)، طبقه زیرین

ایمیل

info@iranpropertyexpo.ir

وب سایت

www.iranpropertyexpo.ir

 ثبت نام آنلاین در ششمین نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات

6th Iran International Real Estate and Property Expo 2018 Poster,پوستر ششمین نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات 97

برگزارکننده نمایشگاه املاک و مستغلات توسط شرکت برگزارکننده نمایشگاه های بین المللی و خدمات نمایشگاهی بانیان امید